Aktyvūs filtrai

Audinys nr. 24
  • Išparduota

Audinys nr. 24

Įmantraus rašto, kūno spalvos audinys, tikrai patrauks dėmesį ne tik savo dizainu, bet ir tuo kaip dailiai nugula ant kūno. Dėl lengvumo ir pralaidumo orui, puikiai tiks vasarinėms suknelėms, sijonams, marškinėliams ar kelnėms.

Nežinote kaip tinkamai prižiūrėti viskozės audinius? Kaip skalbti, džiovinti, lyginti ir dar daugiau sužinosite mūsų paruoštame aprašyme.

4.9 42

Magnolija streto

Baltas audinys padailintas juodais augalų motyvais, puikiai tiks suknelėms, palaidinėms ar lengviems kostiumėliams. Nesiglamžanti medžiaga leis atrodyti nepriekaištingai visą dieną, o sudėtyje esantis elastanas leis jaustis nevaržomai, kad ir ką bedarytumėte.

Nežinote kaip tinkamai prižiūrėti poliesterio audinius? Kaip skalbti, džiovinti, lyginti ir dar daugiau sužinosite mūsų paruoštame aprašyme.

4.9 42

Magnolia strekc

Abstraktus, žemės spalvų audinys, primenantis potėpius ant drobės, puikiai tiks drąsioms asmenybėms pabrėžti. Lengvas, neglamžus audinys leis iš jo pasiūti patogias kelnes, kostiumėlius, šortus ar sijonus, kurie puikiai tiks kelionių entuziastams dėl audinyje esančio elastano, kuris nevaržys Jūsų judesių keliaujant ar pramogaujant.

Nežinote kaip tinkamai prižiūrėti poliesterio audinius? Kaip skalbti, džiovinti, lyginti ir dar daugiau sužinosite mūsų paruoštame aprašyme.

4.9 42

Magnolia strekc

Ryškūs, džiungles primenantys augalų motyvai, kurie puikiai išsiskiria tamsiame audinio fone, taip ir kviečia leistis į nuotykius. Neglamžus ir elastingas audinys, leis Jums susikurti unikalius dizainus svajonių atostogoms: nuo suknelių ir sijonų iki dailių kostiumėlių ar kelnių, bet kuris drabužis pasiūtas iš šios medžiagos tikrai patrauks dėmesį.

Nežinote kaip tinkamai prižiūrėti poliesterio audinius? Kaip skalbti, džiovinti, lyginti ir dar daugiau sužinosite mūsų paruoštame aprašyme.

4.9 42

Paskambinkite į mūsų parduotuvę

+33-976-8754

Mūsų parduotuvės darbo laikas:

Darbo dienomis:

Šeštadienis:

Sekmadienis:

nuo 8:00 iki 21:00

nuo 9:00 iki 20:00

nuo 10:00 iki 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: