Pristatymo sąlygos ir taisyklės

Pristatymas Lietuvoje, Jūsų nurodytu adresu. 

Pristatymas, kai audiniai yra mūsų sandėlyje per 2-3 darbo dienas. Pristatymo trukmė gali ilgėti, jeigu papildomai užsakėte siuvėjos paslaugas arba jeigu Jūsų pageidaujamus audinius turime užsakyti individualiai. Tokiu atveju apie pristatymo galimybes ir trukmę informuosime Jus atskiru pranešimu. Perkant už 49 Eur ir daugiau - Jūsų audinius pristatysime nemokamai. 

Pristatymas Kuršių Nerijoje

Pristatymas, kai audiniai yra mūsų sandėlyje per 2-3 darbo dienas. Pristatymo trukmė gali ilgėti, jeigu papildomai užsakėte siuvėjos paslaugas arba jeigu Jūsų pageidaujamus audinius turime užsakyti individualiai. Tokiu atveju apie pristatymo galimybes ir trukmę informuosime Jus atskiru pranešimu. Pristatymo kaina - 30 Eur.

Pristatymas per LP Express kurjerius ARBA į paštomatą Lietuvoje 

Pristatymas, kai audiniai yra mūsų sandėlyje per 2-3 darbo dienas. Pristatymo trukmė gali ilgėti, jeigu papildomai užsakėte siuvėjos paslaugas arba jeigu Jūsų pageidaujamus audinius turime užsakyti individualiai. Tokiu atveju apie pristatymo galimybes ir trukmę informuosime Jus atskiru pranešimu. Pristatymo kaina, kai Jūsų užsakymą pristato kurjerių tarnyba - 3 Eur. Pristatymas į bet kurį LP Express paštomatą - 2.20 Eur. 

Pristatymas per DPD kurjerius ARBA į DPD paštomatą Lietuvoje

Pristatymas, kai audiniai yra mūsų sandėlyje per 2-3 darbo dienas. Pristatymo trukmė gali ilgėti, jeigu papildomai užsakėte siuvėjos paslaugas arba jeigu Jūsų pageidaujamus audinius turime užsakyti individualiai. Tokiu atveju apie pristatymo galimybes ir trukmę informuosime Jus atskiru pranešimu. Pristatymo kaina, kai Jūsų užsakymą pristato kurjerių tarnyba - 2.20 Eur. Pristatymas į bet kurį DPD  paštomatą - 2.20 Eur.

Atsiėmimas fizinėje parduotuvėje Miletos audiniai Tauragėje, adresu J. Tumo Vaižganto g. 120 - nemokamas.

Konsultuojame Jums patogiu būdu, pasikalbėkime!

+370 656 24053

parduotuve@miletosaudiniai.lt

Mūsų parduotuvės darbo laikas:

Darbo dienomis:

Šeštadienis:

Sekmadienis:

nuo 8:00 iki 21:00

nuo 9:00 iki 20:00

nuo 10:00 iki 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: