Rayon (dirbtinis šilkas) priežiūra

Rayon (dirbtinis šilkas) priežiūra

Kalbant apie sintetinius audinius - svarbu žinoti ir kelias pagrindines taisykles, kurios padeda prailginti jų gyvavimo laiką ir leidžia išlaikyti nepakitusią išvaizdą. Tam, kad išvengtumėte klaidų ir drabužio sugadinimo, kviečiame perskaityti mūsų paruoštus patarimus.

Skalbimas ir džiovinimas

Pripildykite kriauklę arba didelį kibirą šalto vandens, įpilkite švelnaus skalbiklio ir gerai išmaišykite. Panardinkite rayon drabužį.

Padėkite šlapią drabužį ant storo medvilninio rankšluosčio ir susukite, kad sugertų didžiąją dalį vandens. Kai rayon pluoštai yra drėgni, jie praranda beveik pusę savo stiprumo ir gali lengvai plyšti arba pasidaryti netinkamos formos, todėl turėtumėte vengti skalbimo mašinos bei džiovyklės.

Leiskite drabužiui išdžiūti paguldę jį ant plokščio paviršiaus arba pakabinkite naudodami paminkštintą pakabą, kad pečiai neišsitemptų ir nesiglamžytų.

Kartais rayon drabužiai gali susitraukti. Tokiu atveju teks atlikti keletą žingsnių: į kriauklę pripilkite drungno vandens, įdėkite nedidelį kiekį plaukų kondicionieriaus, išmaišykite, panardinkite drabužį ir masažuokite, kad prisotintumėte pluoštus. Nuplaukite šaltu vandeniu, išspauskite vandens perteklių ir padėkite drabužį ant švaraus sauso rankšluosčio. Švelniai ištempkite audinį ir kartokite šį veiksmą jam džiūstant.

   

Lyginimas

Geriausia lyginti, kol audinys dar yra šiek tiek drėgnas arba naudoti garų funkciją lygintuve. Tarp rayon ir lygintuvo patieskite medžiagą, nes jeigu prietaisas kontaktuos tiesiogiai, ant rayon gali atsirasti blizgančių dėmių. Pasistenkite raukšles purkšti garais, o ne spausti audinį lygintuvu.

Gaminius iš rayon medžiagos laikykite pakabintus arba sulankstytus ir padėtus ant lentynos. Nenaudokite metalinių pakabų, nes ant drabužių gali greitai atsirasti rūdžių dėmių, be to, pats drabužis išsitemps.

Tikime, jog šie patarimai padės tinkamai ir sklandžiai pasirūpinti rayon drabužiais!

Rayon (dirbtinis šilkas) priežiūra

Mileta Butikė

data Geg 15, 2022

Konsultuojame Jums patogiu būdu, pasikalbėkime!

+370 656 24053

parduotuve@miletosaudiniai.lt

Mūsų parduotuvės darbo laikas:

Darbo dienomis:

Šeštadienis:

Sekmadienis:

nuo 8:00 iki 21:00

nuo 9:00 iki 20:00

nuo 10:00 iki 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: